Річниця виведення радянських військ з Афганістану співпала з датою припинення вогню на сході України

В переддень 26-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану голова райдержадміністрації Володимир Потапенко разом з виконуючим обов’язки голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Сергієм Міцкевичем відвідали сім’ї шполян, що загинули в Афганістані. Грошову допомогу та подарунки вручено батькам Олександра Лущая, Сергія Оліферука, Михайла Кравченка та Олександра Козиря.

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам в міському парку Слави відбувся мітинг-реквієм за участю представників влади, ветеранських організацій та громадськості. До присутніх звернулися міський голова Віктор Заскалета, Володимир Потапенко і Сергій Міцкевич. Присутні на заході хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни. По закінченні заходу до пам’ятного знака поклали вінки та квіти.

Потім голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Іван Скорик та міський голова Віктор Заскалета разом з членами районної спілки ветеранів Афганістану відвідали парк на Мар’янівському масиві міста, де встановлено кам’яну стелу на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів Шполянщини. Також до пам’ятного знака поклали вінки та квіти.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.