Впродовж жовтня у Скотарівському навчально-виховному комплексі тривав місячник шкільної бібліотеки

Бібліотекою нашої школи проведено ряд заходів, метою яких було патріотичне виховання підростаючого покоління та сприяння його інноваційному розвитку. Впродовж місяця діяла виставка малюнків «Для тебе, захисник!». Серед учнів 5—6 класів відбувся конкурс читців на краще виконання патріотичних віршів «З Україною в серці»: емоційність, виразність, чутливість — супроводжували учнів під час всього конкурсу. У виконанні школярів звучали поезії про любов до України, мужність та героїзм наших захисників.

Впродовж місячника також проходила акція «Подаруй бібліотеці книгу», завдяки якій бібліотека поповнилась новими дитячими книжечками. Серед учнів 1—9 класів були проведені бесіди щодо збереження підручників та художньої літератури «Якщо хочеш добро мати — навчись книгу шанувати!». Для учнів школи діяла виставка-стенд «Книги для вас на кожний запит, у будь-який час». Бібліотека розробила новий постійно діючий стенд «Україно, ти моя молитва!».

В актовій залі провели свято осені «Осінній ярмарок». Всі учні нашої школи взяли активну участь у його проведенні. Діяла виставка осінніх дарів природи, а також виставка-продаж різноманітних дитячих виробів та випічки. Старшокласники показали інсценівку «Сорочинський ярмарок», в якій звучало багато українських народних пісень. Діти і гості свята з великим задоволенням спостерігали за дійством, адже свято було побудоване на традиціях нашого народу.

Бібліотека й надалі планує проводити різноманітні заходи, які сприятимуть формуванню в учнів національно-патріотичного виховання.

Світлана ЗАПІСЕЦЬКА, бібліотекар Скотарівського НВК.