Врятували життя і мамі, і новонародженому

Минулої суботи в диспетчерську екстренки зателефонував чоловік і попросив приїхати бригаду швидкої до його дружини. У 25-річної жінки розпочалися перейми, повідомляє пресслужба обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР.

Тож о 6:16 в село Будище Звенигородського району виїхала бригада швидкої. Фельдшер Ольга Шеремет розповідає, що їх попередили, що пологи можуть бути стрімкими. Село віддалене, та й дорога вранці взялася ожеледицею. Але їхали швидко, наскільки це було можливо.

Ольга ділиться, що за 30 років роботи на швидкій – це перші пологи в її практиці. Тож дуже переживала: дорогою все приготувала в автомобілі та десяток разів всі знання прокрутила в голові. По приїзду виявили новонароджену дівчинку вже поряд з мамою. Фельдшер кваліфіковано та вчасно надала допомогу породіллі та малюку. Почувши плач, яким дитя привіталося зі світом, – медик зрозуміла, що встигли вчасно.

Напередодні у Ольги на світ з’явився онук, тож емоції, які переповнювали медика – годі й описати. «Я так переживала і за маму, і за дитину. Просто щаслива, що обоє живі, що Господь допоміг їм. Везла їх до лікарні, вже страху не було, але все рівно хвилювалася. Бо ця дитиночка малесенька – наче онуча моє. Цікавилась потім в лікарні, то все добре і у дівчинки, і у мами. Головне – хай будуть здорові!»

Породіллю та новонароджену, вагою 3 кг 100 гр і зростом 50 см, передали колегам зі Звенигородської ЦРЛ.