Вшанували героїв Небесної сотні та захисників незалежності України

Минулої п’ятниці біля пам’ятного знака Небесній сотні було доволі багатолюдно. Напередодні Дня Гідності та Свободи шполяни та гості міста прийшли вшанувати пам’ять Героїв Євромайдану, які віддали своє життя за наше з вами краще майбутнє. Урочистості розпочалися з виступу голови районної ради Олександра Кузуба, який в своїй промові зазначив: «Небесна сотня, героїчні захисники Донецького аеропорту, нинішні українські воїни що ведуть боротьбу з зовнішнім ворогом і внутрішнім тероризмом — ці люди є для нас усіх мірилом совісті, гідності і порядності. Також обіцяю, що районна рада нового скликання зробить усе можливе задля допомоги і підтримки вас, ваших дітей та ваших родин».

На мітингу також виступив міський голова Сергій Кравченко, який зачитав наказ про присвоєння нашому земляку Олександру Кондратюку, який загинув, захищаючи Донецький аеропорт, звання Почесного громадянина міста. Він також вручив матері загиблого героя-земляка Ользі Кондратюк медаль. Вона, в свою чергу, подякувала всім присутнім та місцевій владі за допомогу, яку надають їй органи місцевого самоврядування, активісти Майдану та АТО.

Активіст Євромайдану та учасник АТО Сергій Коваль розповів про події минулого року в столиці України, свідком яких він був. Він засудив бездіяльність нинішньої влади, яка призвела до анексії Криму і війни на Донбасі, а також запевнив присутніх, що всі винні в загибелі патріотів України отримають по заслузі.

Поминальну панахиду на честь Героїв Небесної сотні відслужив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату, ієрей Роман Саломатін.
Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто пожертвував своїм життям заради світлого майбутнього України, а також поклали до підніжжя пам’ятного знака вінки та квіти.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.

Учасники АТО Олег СЛОБОДЯНИК, Віктор САВЧУК та Сергій КОВАЛЬ кладуть квіти до пам’ятного знака Героям Небесної сотні.