Вшанували пам’ять загиблих

Минулої п’ятниці з нагоди Дня визволення України від нацистських окупантів у роки Другої світової війни у Шполі відбулись урочистості, покладання вінків та квітів до Обеліска Слави.

28 жовтня виповнилося 74 роки з дня визволення України від нацистських окупантів. У роки Другої світової війни Україна опинилася в епіцентрі жорстоких битв. Упродовж 1941–1944 років на території України відбулися битви за визволення Європи від нацизму. Від Дніпровського Правобережжя до Відня, Праги та через Берлін проліг бойовий шлях фронтів, які увійшли в історію Другої світової війни як чотири Українських фронти. Українці пліч-о-пліч із союзниками звільняли Європу від нацизму.

У лавах Червоної Армії воювало понад 6 млн. українців. Сотні тисяч українців боролись із нацизмом у Русі Опору, у партизанських загонах та підпіллі.

Минулої п’ятниці голова районної ради Олександр Кузуб та перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз, представники влади Шполянської ОТГ, громадськість міста, взявши участь у мітингу, вшанували пам’ять воїнів-визволителів у парку Слави.