ВШАНУВАЛИ ВОЛОНТЕРІВ ШПОЛЯНЩИНИ

У Шполянській міській раді відзначили волонтерів та приватних підприємців, які активно допомагають нашим військовим у зоні АТО. У Міжнародний день волонтера міський голова Сергій Кравченко зустрівся зі шполянам, які займаються благодійною діяльністю, та вручив їм подяки. Відзнаки отримали Ігор Кукуруза та Анатолій Носулич (ПП «Ніка»), Василь Білецький (голова вуличного комітету вулиці Даріївської), Микола Торба (голова вуличного комітету вулиці Забережної), а також керівник естрадного гурту «Шанс» міського будинку культури Юрій ПРИСЯЖНИЙ.

— Приємно, що міська влада відзначила мене подякою, — сказав Присяжний. — Але це не тільки особиста заслуга, це подяка всьому вокальному колективу «Шанс». Наші молоді співаки протягом року відвідали майже всі гарячі точки Донецької та Луганської областей з благодійними концертами.

За словами консультанта з питань координації волонтерського руху на території м. Шпола Сергія Кепші, у міському бюджеті на 2016 рік затверджено кошти для надання матеріальної допомоги шполянам, які брали участь в зоні проведення АТО. З них надано матеріальну допомогу 91 учаснику АТО та їх нім сім’ям на загальну суму 51 тис. 500 грн.

Цього ж дня працівниками центральної районної бібліотеки організовано тематичний вечір «Серцем покликані до милосердя» для волонтерів, учасників АТО, старшокласників міських шкіл.

Своїми досягненнями у волонтерській роботі ділилась з присутніми знана й шанована людина в нашому районі — Галина Лоцман, яку воїни АТО називають «нашою мамою».

Вітали активних волонтерів району та вручали нагороди перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова районного Товариства Червоного Хреста Тетяна Тимошенко. Звіт про роботу волонтерського загону «Товариш» разом зі своїми учнями провела педагог-організатор загальноосвітньої школи №3-гімназії Лариса Кухар.

Найкращим дитячим волонтерським загонам Шполянщини вручив подарунки підприємець Максим Доценко. Пісенні вітання всім присутнім дарували учасники вокально-театральної студії «Сузір’я» Шполянського будинку школяра під керівництвом Оксани Присяжної — «Треба мріяти завжди», «Україна єдина», та фольклорного дитячого колективу «Калинонька», керівник — Валентина Каландирець: «Посміхайтесь», «Ой, є в лузі калина».

До речі, відомий на Шполянщині волонтер Лілія Усик цього дня побувала на урочистостях у Черкаській обласній державній адміністрації, де отримала від голови ОДА Юрія Ткаченка відзнаку «Холодний Яр», а її партнер, вихователь міського дитсадка «Ялинка» Інна Закревська, яка теж постійно долучається до волонтерського руху, отримала грамоту обласної ради.

Ганна ШВЕЦЬ.