Втрата

   Сумна звістка сколихнула Шполянщину.

15 вересня 2017 року відійшла у вічність відома в області та поза її межами педагог-музикант, викладач по класу фортепіано Шполянської дитячої школи мистецтв — Гегельська Ольга Дмитрівна.

  Все своє життя Ольга Дмитрівна  присвятила навчанню і вихованню, розкриттю талантів юних шполян, постійній турботі про розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, залучення його до високих надбань української та світової музичної культури.

   Її праця у Шполянській дитячій школі мистецтв була дуже насиченою.

  Окрім викладацьких обов’язків, була концертмейстром у педагогів по класу скрипки Протасова О.І. та Гарбузенка А. С., а також по класу духових інструментів педагога Шульги І.П., Сигнаївського філіалу Шполянської музичної школи.

  Упродовж 15 років була позаштатним лектором. З лекціями про життєвий і творчий шлях композиторів та про  вплив музики на формування особистості людини  об’їздила всі села і підприємства району.

  Брала активну участь у концертній діяльності школи: в оркестрі народних інструментів та в ансамблі вчителів школи, а також проводила сольні виступи разом зі своїми учнями.

  У січні цього року відбувся ювілейний концерт, присвячений 70-річчю від дня народження Ольги Дмитрівни. Попереду у педагога було багато творчих задумів, планів, сподівань. Та, на жаль, підступна хвороба завадила їх здійсненню.

  У всіх своїх учнях педагог залишила частинку своєї душі, навчила розуміти, відчувати кожного композитора, твори яких вони вивчали.

  За роки своєї праці у школі виховала багато талановитих музикантів, які продовжують її справу. Це і музичні керівники у дитячих садочках, вчителі естетичного виховання у середніх школах, учителі музичних шкіл, які працюють як у нашому районі, так і по всій Україні.

  Депутатський корпус, колектив Шполянської районної ради  та Шполянської районної державної адміністрації сумують і висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійної.

  Світлий спомин про Ольгу Дмитрівну Гегельську назавжди залишиться у серцях жителів Шполянського району.