Вводиться система оповіщення працівників міліції під назвою «Чужий»

З метою підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на територіях об­слуговування, інформування громадянами працівників міліції про появу в населеному пункті підозрілих осіб, автотранспорту, на якому вони прибувають, вчинення злочинів, взаємодії служб і підрозділів з попереджен­ня та розкриття злочинів, налагодження належної співпраці з населенням, депутатами, сільськими головами з березня 2015 року на території Шполянського району на постійній основі вводиться в дію система оповіщення працівників органів внутрішніх справ під умов­ною назвою «Чужий».

Для забезпечення тісної співпраці з місцевою громадою в цьому напрямку дільничні інспектори міліції Шполянського РВ УМВС України в Черкаській області відвідують по­мешкання громадян. Під час цих заходів дільничні знайомляться з людьми, які прожи­вають на території їх обслуговування, а також проводять профілактично-роз'яснювальну роботу та отримують корисну інформаціющодо криміногенної обстановки в районі.

Враховуючи нинішню ситуацію в країні, ця робота є вкрай важли­вою та необхідною. Міліціонери пояснюють громадянам, до кого можна звернутися у тій чи іншій ситуації, а також звертають їхню увагу на інформування в разі появи в насе­леному пункті підозрілих осіб без реєстрації та транспортних засобів, водії яких виклика­ють певну підозру.

Працівники міліції звертаються до жи-телів Шполянського району з проханням по­ставитися з розумінням до завдань, які вико­нують дільничні інспектори міліції та всіляко їм сприяти. Ми працюємо над спільною спра­вою — не допустити різного роду провокацій на території нашого району.

Громадяни повинні знати, що в разі по­яви підозрілих осіб вони можуть у будь-який час повідомити про це свого дільничного інспектора міліції або надати інформацію черговому за телефоном 102, чим допомо­жуть запобігти можливому скоєнню нового правопорушення.

Ірина КУЧЕР, інспектор по РН та ГФ.