Випускник Шполянського ліцею склав НМТ з математики на максимальні 200 балів

Випускник Шполянського ліцею №2 Руслан Пшенишний отримав максимальні 200 балів з математики на національному мультипредметному тесті.

Важливу роль у досягненні успіху відіграв учитель математики Олександр Буз, якому випускник висловив подяку за професіоналізм, підтримку та вміння доступно пояснювати складний матеріал.

Руслан цікавиться точними науками, прагне до нових знань, а також веде активний спосіб життя та займається спортом.

Після завершення навчання юнак планує пов'язати своє майбутнє з інженерією.

За інформацією Шполянської міської ради

Коментарі