ВЗЯЛИ РЕВАНШ ЗА ПОРАЗКУ НА ТУРНІРІ «ЧЕРКАСЬКОГО СПОРТУ»

Минулої неділі відбулися зустрічі 1/8 фіналу кубка Черкащини з футболу. Згідно з жеребкуванням футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» свій матч проводив у Драбові з новоствореною командою «Альтаїр», яка нещодавно на турнірі «Черкаського спорту» завдала поразки нашій команді.

Гра розпочалася з обопільних атак, але жодній з команд не вдалося реалізувати свої можливості. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю.

В другій половині зустрічі наша команда значно посилює темп гри, переграючи господарів майданчика на всіх ділянках поля.

На 65-ій хвилині матчу наші напівзахисники виводять на ворота суперника Сергія Дєдова, який не схибив — 1:0. Проходить ще декілька хвилин і прохід наших футболістів завершує Петро Степанов — 2:0. Гра переходить в спокійне русло, гості контролюють хід поєдинку, вміло збиваючи темп гри. Господарі за будь-яку ціну прагнуть відігратися, але надійно діє захист та воротар «ЛНЗ-Лебедин». Поєдинок завершується з рахунком 2:0 на користь нашої команди.

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 24 квітня у себе вдома — на районному стадіоні «Колос». Суперник — «Олімп» з Кам’янки. Матч розпочнеться о 15-ій годині. Запрошую вболівальників підтримати нашу команду.