«Я не просто переступаю через стереотипи, я їх знищую» – Інна Мальчик

Є люди, які не можуть сидіти на місці. Шполянка Інна Мальчик – одна із них. Її енергії вистачає, щоб мотивувати і її, і всю її сім’ю. Звісно, Інна докладає зусиль, щоб тримати рівень своєї енергії високим, і у цьому їй допомагає здоровий спосіб життя. 

 «Ми використовуємо свої можливості тільки на 0,17%. А якщо трохи постаратися, отримуємо набагато більше».  

Інна каже, що тіло – це наш інструмент, який відкриває всі двері. Візуально нас сприймають швидше, тому до своїх особистісних якостей треба додавати й зовнішній вигляд. Однак не тільки у візуально гарному тілі перевага здорового способу життя – баланс, якого досягаєш завдяки цьому, дає тобі заряд енергії. 

«Тортик не дає нам тієї кількості поживних речовин, яку ми потребуємо. Через 15 хвилин наступає пасивність, і нам хочеться полежати й подивитися фільм».

Ідеї правильного харчування і спорту Інна поширює на свою родину. Вона показує своїм прикладом, що проста їжа і корисна, і смачна, а зиск, який ми отримуємо від збалансованого харчування, набагато перевершує миттєве задоволення від солодощів. 

Показувати це власним прикладом для Інни дуже важливо, адже вона – мама трьох хлопчиків. 

«Найперше – я мама трьох хлопців. Це моя головна медаль».

Інна розповідає, що діти постійно знаходяться під впливом батьків. Її сини завжди повторюють щось за нею та її чоловіком, хоч і, на щастя, не копіюють їх повністю. Вона відчуває, що її енергія передається сім’ї, і це є одним із джерел її натхнення.

«Якщо я сиджу вдома, я не розвиваюся, я не розвиваю дітей, я їх не мотивую і не даю їм енергії».

Разом із чоловіком Сергієм Інна постійно бере участь у змаганнях. Той заряд, який вона отримує під час і після змагань, не зрівняється ні з чим. Раніше Інні здавалося, що це нереально, що дистанції дуже великі, і вона не зможе пройти; але вона повірила у себе. Тренер якось сказав їй: «Ти вже все зробила для цього, треба тільки побачити це своїми очима», і це надихнуло Інну.

«Тренування уже стали частиною життя. Пропустити тренування – це як пропустити обід: відчуваєш фізичний дискомфорт, щось не так».

Останні змагання, у яких Інна і її чоловік Сергій взяли участь, відбулися всього кілька тижнів тому, 12 березня, у Дубаї, ОАЕ. За традицією, змагання з триатлону Ironman 70.3 складаються з 1,9 км плавання, 90 км індивідуального велосипедного заїзду та 21,1 км бігу. Попри спеку +40 градусів, обоє проявили себе на максимум: Інна здолала дистанцію за 5 годин 35 хвилин, а Сергій – за 4 години і 7 хвилин. Результат Сергія приніс йому перемогу: перше місце серед непрофесійних спортсменів у його віковій категорії.

«У нас є традиція, завжди ставати першими серед аматорів, відразу за професійними спортсменами. Це допомагає морально налаштуватися на успіх»

Однак, Інні завжди мало тих досягнень, які вона вже має. Навіть змагання, які іншим здаються чимось нереальним, для неї стали буденністю. У вересні вона планує підкорити більшу дистанцію, і вірить, що зможе.

Інна впевнена, що щирість має бути рушійною силою наших досягнень, і використовує цей принцип у підприємницькій діяльності. Спортивний комплекс «Спорт +», який вона розвиває, має свою атмосферу привітності й легкості, куди можна прийти втомленими після роботи й зарядитися.

«Фальш – це не про нас»

Щоб підняти «Спорт +» на новий рівень, Інна отримала сертифікат дієтологині та фітнес-тренерки, а всі вітаміни, які можна придбати у спорткомплексі, вона випробувала на собі.

«Я не можу радити людям те, чого не пробувала сама».

Щоб утримувати баланс між сім’єю, роботою, спортом та іншими захопленнями, Інна ретельно планує свій день. Вона говорить, що без попереднього планування день завжди є втраченим, тому що ми розкидаємо енергію на дрібні справи, виснажуємося, а результату немає.

«Коли ти плануєш і виконуєш, ти можеш планувати далі, і таким чином, розвиватися».

Спорт для Інни є точкою перезавантаження, а біг – медитацією. Вона розповідає, що багато ідей у неї з’являється, коли вона бігає. 

«Коли ти біжиш, ти розумієш, де ти, і усвідомлюєш себе». 

Попри все, пріоритетом для Інни є її сім’я. Діти для неї – мотивація і натхнення. Під час змагань вона завжди думає про них.

«Я не можу собі дозволити помилитися, тому що я маю повернутися додому зарядженою енергією від дистанції, щасливою та здоровою!».

Діти ніколи не були причиною закинути плани з особистого розвитку. Інна впевнено руйнує стереотипи, які оточують жінок і матусь, і залишається собою у будь-якій ситуації.

«Я не просто переступаю через стереотипи, я їх знищую. Як гумка, раз і витерла».

Для Інни немає такого, що не можна досягти. Якщо працювати й знати, що ти робиш, все обов’язково здійсниться.

«Стереотипи – це вигадки людей. Можна все, якщо ти маєш свою думку і робиш це з розумом».

Олександра Лісогор, проєкт «Різні жінки»