Як бджоли у вулик: українські аграрії “злітаються” на LNZ Hub

Традиції – це те, що живе найдовше. Але настає час, коли й вони набувають переосмислення, сучасності та нових форм. Квіти на 1 вересня замінюють благочинним збором коштів, велелюдні весілля стають камерними, а «грудочка кашки та кільце ковбаски» у щедрівках перетворилися на «гривні та долари». Сучасність поступово витісняє усталені звичаї практично з усіх сфер життя. Не виключення й аграрна галузь – традиційні Дні поля, які здебільшого нагадували свята з застіллям, теж набувають нових рис. Яких саме - дізнавалась «Шполяночка +».

Все частіше на теренах Шполянського району набуває розголосу інноваційно-технологічна платформа LNZ Hub, відвідати яку намагаються прогресивні аграрії з усіх куточків України. Що так «вабить» на Шполянщину не лише українських, а й іноземних агрономів, дізнаємось зсередини.

– ГК «ЛНЗ» прагне ділитися з партнерами набутим досвідом, тому формат LNZ Hub відрізняється від традиційних Днів поля, – розповідає директор дистриб'юторської компанії ТОВ «ЛНЗ» Андрій Полтавець. – Наша компанія прийняла рішення зробити максимальний акцент на інформації, яку отримує учасник. Коли це сто, двісті учасників за один день, важко приділити увагу кожному. Тому LNZ Hub можна відвідати протягом місяця окремими групами.

У компанії орієнтуються на індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта. На переконання керівництва ГК «ЛНЗ», саме такий формат дозволяє найбільш повно та ефективно розкрити власний потенціал, залучити нових клієнтів і партнерів, а також отримати нову інформацію і для себе.

  • На LNZ Hub аграрії можуть ознайомитися з дослідницькими ділянками, подивитися як вирощуються гібриди кукурудзи та соняшнику, ознайомитися з новітніми технологіями захисту рослин. Для цього їм потрібно попередньо зареєструватися. Екскурсії та консультації проводяться незалежно від того, яка кількість людей зареєструвалася, додає директор із аграрного виробництва ГК «ЛНЗ» Роман Франчук.

Цього року організатори платформи додали родзинку – посіяно кілька міні-хабів у різних регіонах України. Тож аграрії, які хочуть, проте не мають можливості або часу відвідати Черкаську область, можуть ознайомитись із результатами досліджень та побачити аналогічні зразки на міні-полях в інших регіонах.

  • Загалом, ми починали з дослідження 60 гібридів, наразі їх вже 310, – ділиться секретами досліджень науковий співробітник ГК «ЛНЗ» Анатолій Даценко. – Випробовуємо їх на дію препаратів, густоти. Наприклад, зазвичай кукурудза сіється на 70 см, а ми посіяли на 50. Тепер по початках можна побачити загущені посіви.

А от головною фішкою LNZ Hub - 2019 менеджери компанії називають особливу сконцентрованість на власних брендах. Закликають спільно оцінити ефективність засобів захисту рослин DEFENDA і на власні очі побачити гібриди компанії північноамериканської генетики UNIVERSEED.

  • Це новий бренд насіння кукурудзи, представлений 3-ма гібридами силосної та 8-ма гібридами зернової кукурудзи. Зернові гібриди характеризуються хорошою вологовіддачею за рахунок зубовидного типу зерна і тонкого стрижня. Крім цього, вони стійкі до великої кількості хвороб. Силосні гібриди дозволяють отримати високу врожайність за рахунок великого качана, розповів менеджер із розвитку агротехнологій північного регіону компанії LNZ Group Володимир Ільченко.

У LNZ зазначають, що така демонстрація власних досягнень і обмін досвідом завжди корисний. У корпорації впевнені, що фахівцям і зацікавленим особам потрібно бачити на власні очі яке насіння або препарат краще купити або взагалі яку технологію краще застосувати при посівах.

  • Ми разом із аграріями по всій Україні будемо вивчати, як саме працюють продукти: як вони себе можуть повести, коли порушені рекомендації або норми застосування; як більш оптимально працювати з ними в різних умовах; що треба робити, а чого краще уникати. Тобто представлені комплексні технологічні схеми, – додав керівник відділу агротехнологій LNZ Group Василь Кифорук.

Також учасники LNZ Hub можуть ознайомитися з новими напрямами роботи компанії: LNZ Energo, LNZ Web і LNZ Tech, і, звичайно, побувати на Лебединському насіннєвому заводі, де можна на власні очі побачити процес доопрацювання посівного матеріалу.

Загалом, LNZ Hub працюватиме до 20 вересня 2019 року, тож кожен охочий ще може зареєструватись для участі на платформі.