Як газівникам «перепало на горіхи»

Не на жарт засмутили шполян у грудні минулого року білі папірці-квитанції від ТОВ «Черкасигаззбут». А багатьох і розізлило: інформація в рахунках зовсім не відповідала дійсності, зникли цифри зекономлених коштів субсидій, а замість них виставлено неочікувані суми для оплати. У декого, хто розраховував на зекономлені кошти субсидії, вони досягали небачених розмірів. Як тут від стресу не отримати додаткових захворювань!

Розгублені і приголомшені новими цифрами шполяни мусили сплачувати по рахунках, припускаючи, що відмінено субсидію чи інші зміни відбулися. А більшість громадян стали телефонувати до установи, щоб розібратися, у чому справа. З’ясувалося, що винна в усьому комп’ютерна програма — відбувся збій, тому не треба панікувати, всі зекономлені кошти субсидії нікуди не поділися. Це пояснювали щоденно і з касового віконця, де збиралися великі черги. Але це мало заспокоювало, тож тему почали активно обговорювати в соцмережах, не добираючи коректних слів. Газовиків звинувачували у тому, що навмисне ввели в оману людей, щоб заробити на цьому, бо таки багато хто оплатив по грудневому рахунку. Учасники соціальних мереж навіть закликали компетентні органи ретельно розібратися та покарати винних.

Прикро, що намір прямувати до європейського зразка державної моделі, розбивається на друзки об такі дивно-хитрі «збої» електронних баз у наших вітчизняних реаліях.

Марія ОСИКА.