ЯСКРАВІ ФАРБИ ЯРМАРКУ

З давніх-давен український ярмарок був осередком суспільного життя народу, передавав його неповторний колорит і національну самобутність.Це було багатолюдне, багатобарвне видовище, не лише місце купівлі та продажу, а й усіляких розваг.

От і учні 2 класу Лебединського НВК №1 вирішили відтворити цю подію, влаштувавши свято «Всі на ярмарок». На нього запросили батьків, вчителів та учнів. Діти разом з класним керівником гарно прикрасили клас. На столах стояли кошики з овочами та фруктами, глиняний посуд, було багато вишитих рушників, кольорових стрічок, різного намиста. Клас просто вибухав яскравими барвами.

Здавалося, що ми дійсно потрапили в ті далекі часи наших пращурів. Все це було поєднано з гарними українськими піснями та танцями, різними конкурсами, в яких брали участь усі.

Такі шкільні заходи змалку вчать наших дітей любити свою мову, пам’ятати своє минуле, цінувати свої традиції. Ми живемо в тяжкі часи, кожного з нас поглинає буденність. А такі шкільні заходи роблять наше життя трішки світлішим і добрішим.

Батькам завжди приємно спостерігати за виступами своїх дітей, а особливо,коли бачиш, скільки добра, тепла і любові вкладає класний керівник в ці маленькі серця, навчає любити красу, цінувати дружбу.

Батьки 2 класу Лебединського НВК №1.