Яценюк обіцяє не урізати виплати українцям

Уряд вносить до Верховної Ради України пакет реформ.

Пакет податкового, бюджетного і соціального законодавства, який буде внесений до парламенту, не пропонує підвищення пенсійного віку, перегляду підходів у нарахуванні пенсій, а також стипендій.
 
Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду в понеділок, 22 грудня.
 
Прем'єр повідомив, що уряд вносить до Верховної Ради України пакет реформ, "який повинен бути проголосований парламентською коаліцією".
 
"Протягом останніх двох тижнів ми активно працювали з усіма представниками парламентської коаліції з вироблення низки податкових, бюджетних законів, соціальних законів, які необхідно прийняти в стінах парламенту. Частина пропозицій врахована. Частина пропозицій буде розглядатися вже в самому парламенті", - цитує Яценюка прес-служба Кабміну.
 
Прем'єр-міністр повідомив, що на цьому етапі уряд не пропонує підвищення пенсійного віку, а також не пропонує і перегляду підходів у нарахуванні пенсій для спеціальних категорій пенсіонерів.
 
"Про оподаткування або заборону отримання пенсій для працюючих пенсіонерів - чинна система для працюючих пенсіонерів також залишається", - зазначив Яценюк.
 
Щодо стипендій для студентів українських вишів він заявив: "Стипендії зберігаються".
 
"Чому я кажу "на цьому етапі"? Тому що я сподіваюся, що пакет реформ, який буде прийнятий парламентом, дозволить Україні отримати додаткові доходи до державного бюджету і покривати неймовірні соціальні витрати на плечах українського бюджету, які сьогодні є", - наголосив Яценюк .
 
Раніше міністр освіти і науки України Сергій Квіт запевняв, що студентам не будуть скасовувати стипендії.
 
Як повідомляв Корреспондент.net, студенти в разі скасування стипендії погрожують акціями протесту.