ЄС Шполянщини представить кандидатів на чергові місцеві вибори

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України Черкаська територіальна організація Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» повідомляє, що 18 вересня 2020 року о 15 год. 30 хв. за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н., с. Сокирно, вул. Польова, буд. 40 відбудеться конференція з метою висування:

-          Кандидатів у депутати Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області, Лип’янської сільської ради Звенигородського району Черкаської області;

-          Кандидатів на посаду Матусівського сільського голови Звенигородського району Черкаської області, Лип’янського сільського голови Звенигородського району Черкаської області;

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на конференції додається.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації

1.    Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції Черкаської територіальної організації Політичної Партії «Європейська Солідарність»(далі – Організація партії) з метою висування кандидатів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

3. Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії     Шечковою В.М. тел.: +380973436465, електронна адреса: cherkasy.sekr@gmail.com шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

4. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

5. Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 10 год. 00 хв. 18 вересня 2020 року.

6. Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

7. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

-          На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії.

-          Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Конференції здійснюється за таких умов:

-          Наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії;

-          Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції.

-          Використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок.

-          Успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.