Юні футболісти змагалися у Шполі на всеукраїнському турнірі з футзалу

Завершився всеукраїнський турнір з футзалу серед хлопчиків 2005—2007 р.н., присвячений Дню Святого Миколая, який проходив 19—20 грудня 2015 року в спортивному комплексі «Спорт+». У змаганнях взяли участь 6 команд: м. Богуслав Київської області, м. Світловодськ Кіровоградської області, м. Ватутіне Черкаської області та три команди зі Шполи. Команди змагались за принципом «кожен з кожним», а найсильніші зустрілись у фіналі та матчі за 3-тє місце.

На урочистості до дітей завітали високоповажні гості — голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця та директор Шполянської ДЮСШ Сергій Браславський. Вони привітали учасників змагань та побажали перемог не тільки на спортивному майданчику, а й покоряти вершини по життю. Організатор цих змагань — тренер-викладач Шполянської ДЮСШ Оксана Хапатько.

Переможцями турніру стала команда з Богуслава, друге місце зайняла команда з Ватутіного, бронзові медалі отримали хлопці зі Світловодська. Всі вони отримали кубки, медалі та грамоти. Окрім переможців було визначено кращого воротаря турніру — ним став гравець команди зі Світловодська Данилко Тимошенко, кращий захисник — Олег Руленко з Богуслава, кращим нападником став Влад Шпирка з Ватутіного. Також було нагороджено наймолодшого гравця змагань Єгора Паримуда (2009 рік народження) з команди ДЮСШ (м. Шпола).

Спортсмени отримали грамоти та цінні подарунки. Також всі учасники змагань отримали солодкі призи від Святого Миколая. Висловлюємо щиру подяку за підтримку та фінансову допомогу для організації цього турніру голові Шполянської районної ради Олександру Кузубу, завідувачу сектору сім’ї, молоді та спорту Олександру Бурлаці, приватним підприємцям Ользі та Володимиру Шелестам.