Юні футболісти змагалися у Шполі за титул чемпіона

5—6 березня в спорткомплексі «Спорт+» проходила відкрита першість Шполянської ДЮСШ з футболу серед юнаків 2001—2002 років народження. У змаганнях взяли участь 6 команд: ДЮСШ (м. Шпола), ДЮСШ (м. Тальне), «Спортліцей» (м. Звенигородка), «ЛНЗ» (с. Лебедин), «Імпульс» (м. Шпола) та «Колос» (Херсонська область).

На урочисте відкриття змагань завітали високоповажні гості — заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ради Олександр Кузуб. Вони звернулись до спортсменів з привітальним словом, побажали успіхів на футбольному майданчику та перемог.

Футболісти змагались за коловою системою. Кожна команда зіграла по 5 ігор, які були дуже цікавими, непередбачуваними та захопливими. За результатами змагань визначено переможців турніру: 1 місце завоювала команда «Спортліцей» (м. Звенигородка), 2 місце зайняла команда ДЮСШ (м. Тальне), 3 місце — команда ДЮСШ (м. Шпола). Всі вони отримали грамоти, медалі та футбольний кубок. Команди, що не потрапили до трійки переможців, отримали грамоти за участь у змаганнях. Також було визначено кращих гравців турніру: кращим воротарем став Сергій Пазяк — «Колос» (Херсонська обл.), кращим нападником — Роман Прокопов із Шполянської ДЮСШ, кращим захисником — Яніс Мачуський з Тальнівської ДЮСШ. Вони отримали грамоти та футбольні сувеніри. Хочу подякувати всім командам, що відгукнулись та взяли участь у цих змаганнях. Бажаю вам нових звершень на футбольному полі!

Оксана ХАПАТЬКО, тренер-викладач Шполянської ДЮСШ, організатор змагань.