Юні майстри продемонстрували свої вироби

Вже традиційно щороку, під час весняних канікул, на базі Шполянської станції юних техніків проводиться районна виставка-конкурс науково-технічної творчості серед учнівської молоді нашого району. Минулого року особливо відзначились і отримали призові командні місця Шполянська станція юних техніків, Будинок школяра та Шполянська школа №3-гімназія. А які результати даної виставки  цього року? Про це ми запитали у директора Шполянської СЮТ Лілії УСИК.

-         Цьогорічна районна виставка науково-технічної творчості запам’ятається оригінальністю і високим рівнем поданих робіт. У ній взяли участь учні 10-ти навчальних закладів: Скотарівського, Станіславчицького, Лип’янського, Сигнаївського, Мар’янівського і Матусівського НВК №1, Шполянських міських шкіл №3 і №5, вихованці Шполянської СЮТ і школи-інтернату. Всього було представлено 186 робіт, 46 з яких відзначено грамотами відповідно І, ІІ і ІІІ місць. Роботи виконані в різноманітних техніках і з різних матеріалів. Приємно порадували значна кількість робіт з дерева: випилювання, випалювання, художня різьба, обробка, а також бісеру, паперу, природніх матеріалів тощо. Дуже приємно, що з кожним роком, все більше і більше дітей і молоді представляють свої роботи на виставку, а отже кожен з них знайшов справу для себе, і у вільний час розвивається, здобуває цінні навички.

До речі, високо оцінив вироби юних шполянських майстрів начальник обласного управління культури Олег Островський, який днями побував на Шполянщині з робочим візитом. Своїми враженнями він поділився у ФБ, де, зокрема, зазначив: «Маленьке містечко може бути прикладом великим містам у справі патріотизму і відродження української культури... Учора був з робочим візитом у Шполі — райцентрі, де немає і 20 тисяч населення, зате є українська душа. Приємне враження справили і гуртки народних промислів, і майстер-класи писанкарства…»

Ганна ШВЕЦЬ