З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Шановні працівники харчової промисловості району, дорогі колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників харчової промисловості!

Завдяки творчому пошуку, освоєнню нових технологій, передових методів господарювання, а передусім — невтомній праці багатотисячного загону харчовиків, позитивні тенденції у виробництві продовольчих товарів і надалі розвиватимуться і сприятимуть забезпеченню споживачів якісними і доступними продуктами.

Дорогі колеги — працівники Шполянського хлібзаводу! Прийміть слова щирої вдячності за вашу копітку працю, за те, що робите для людей щодня, даруючи їм смачні хвилини життя. Бажаю вам, щоб і надалі виготовлена продукція була смачною, користувалася попитом у людей, а це — найголовніша оцінка праці.

Бажаю добробуту, добра, достатку, благополуччя всім вам і вашим сім’ям, міцного здоров’я, любові, вдячних покупців, успіхів у такій потрібній роботі, особистого щастя, радості на щодень, віри, надії у краще завтра, злагоди та миру нашій Україні. Зі святом!

Ігор МАТІКА, директор ВП «Шполянський хлібзавод».

 

 

 Щиро вітаю з професійним святом колектив ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», наших шанованих пенсіонерів та акціонерів, а також усіх харчовиків Шполянського району!

Дорогі колеги! Цього прекрасного святкового дня хочу побажати нам усім миру і достатку. Символічно, що День працівників харчової промисловості України припадає на середину осені – пору, коли засіки та комори заповнені зібраним урожаєм, а столи прикрашають червонобокі яблука, запашні груші, солодкі грона винограду та інші смачні плоди. Тож нехай осінній достаток фруктів і овочів буде символом достатку і в інших сферах: щоб у кожного з нас було вдосталь моральної сили, духовної наснаги та матеріальних засобів для реалізації життєвої мети, для втілення прогресивних і сміливих задумів на благо всіх і кожного, для підвищення якості життя сьогодні і в майбутньому!

Зичу всім гарного святкового настрою, міцного здоров’я, родинного тепла, сили духу та козацького гарту, адже своє професійне свято святкуємо одразу після Дня українського козацтва. Тож бажаю кожному пройнятися хвацьким духом героїв-козаків, які, незважаючи ні на що, завжди вірили в краще і йшли до перемоги! Зі святом!

Олег КОШОВИЙ, директор ПрАТ «Шполянський завод продтоварів».