З голим рахунком перемогли «Агродім»

2 вересня відбувся п’ятий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» на стадіоні «ЛНЗ-Арена» прймав команду «Агродім» м.Бахмач Чернігівської області.

Гра розпочалася атаками господарів поля і вже на другій хвилині Руслан Качур мав би відкрити рахунок, але м’яч в декількох сантиметрах пролетів повз ворота. Наші нападники мали ще декілька моментів, але не реалізували їх. Лише на 30-й хвилині В’ячеслав Ткаченко дальнім ударом зі штрафного відкриває рахунок — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Так закінчується перший тайм.

У другій половині зустрічі гра проходить за схожим сценарієм. Гості обороняються, наша команда атакує. Але наші футболісти марнують можливості для взяття воріт. Лише наприкінці зустрічі, на 83-й хвилині, Мар’ян Литовчак подвоює рахунок — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». І з таким рахунком матч завершився.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе на виїзді 8 вересня в смт Миколаївка Сумської області з командою «Вікторія».

12 вересня відбудуться матчі 1/16кубку України з футболу серед аматорських команд, суперники «ЛНЗ-Лебедин» визначаться пізніше, коли будуть проведені зустрічі попереднього етапу.