З «Країни – Art-Fest» — привезли гран-прі

10 листопада в м. Черкаси відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль «Країна – Art-Fest» за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів. Шполянську ОТГ на цьому конкурсі  представили три ансамблі Дитячої школи мистецтв.

Так ансамбль гітаристів у складі  Владислава Музики, Анни Узюмової, Станіслава Ткаченка, Олега Набережного та Назара Лимаря завоював найвищу нагороду Гран-прі (керівник Ольга Георгієва).

Таку ж нагороду Гран-Прі у іншій віковій категорії виборов ансамбль баяністів у складі Єгора та Віктора Бебешків, Святослава Гончаренка, Богдана Овчарика, Владислава Осадчого, Дениса Тулумана та Сергія Винниченка (керівник Людмила Мошкова).

Ансамбль гітаристів молодших класів у складі Ореста та Аліси Плахотнюків, Данила Драгана, Арсена Панченка, Олексія Душки, Софії Чепур та Назара Збризького відзначений Дипломом І ступеня (керівник Дар’я Георгієва). Цей ансамбль був створений зовсім недавно, лише на початку цього навчального року.

Баяністи та гітаристи молодших класів виступили на конкурсі вперше, тому такі нагороди були для них приємною несподіванкою.

Викладачі, учні та батьки висловлюють щиру подяку директору Шполянської школи мистецтв Михайлу Гончаренку та керівництву Шполянської ОТГ за організацію поїздки на цей фестиваль-конкурс.

                                                                                        Ірина Горчакова