З миру по нитці – голому сорочка!

   За останній рік шполяни стали свідками, як покращується  благоустрій та естетичний вигляд середмістя Шполи.

Зокрема, поступово оновлюються тротуарні доріжки, які укладають сучасною плиткою «Старе місто».

   За інформацією міської ради, цьогоріч на капітальний ремонт тротуарів виділено понад 700 тис. грн. За ці кошти у Шполі вклали частину пішохідної доріжки по вулиці Соборній (від будівлі районного відділу освіти до багатоквартирного будинку № 36а) та по вулиці Таранця (від площі Героїв Майдану до Шполянського районного відділу ДРАЦ).

   Ініціативу міської ради підтримують і приватні підприємці, які на принципах дольової фінансової участі теж долучаються до благоустрою тротуарів близьких до територій, де підприємці провадять свій бізнес.

    - Мені дуже приємно, що проблеми нашої громади – це не лише проблеми міської ради! Принаймні так вважають у ФОП Крисько В.М. (магазин «Вікторія»), ПП Матисщук (магазин «Карат») та правлінні Шполянського районного споживчого товариства (голова — Наталія Онищук), завдяки яким у середмісті Шполи з’явилась нова тротуарна доріжка по вулиці Соборній. В якому жахливому стані вона до цього перебувала нагадувати зайве. – зазначає міський голова Шполи Сергій Кравченко. – Якщо кожен шполянин буде щодня робити свій маленький внесок в благоустрій навколишньої території, ми отримаєм чисту, квітучу та процвітаючу громаду.  І справа не лише в грошах… викинути фантик від цукерки в урну – це теж маленький вклад у спільну справу, а навчити дитину це робити змалечку – ще більший… 

   Так, за принципом співфінансування, нещодавно з’явився відремонтований тротуар на відрізку ділянки від площі Героїв Майдану до супермаркету електроніки «Техноцентр». Матеріали, у сумі 24 тис. грн. оплатили приватні підприємці. Виготовлення ж проектно-кошторисної документації та роботу працівників ремонтної бригади оплатив міський бюджет в розмірі 62 тис. грн.  

   Разом з тим, поки брукована доріжка на цьому і зупинилась – не пішовши далі, до міського ресторану «Україна». Так, власник супермаркету «Техноцентр» І.Л. Кюрегян вирішив не долучатись до заклику міської ради – разом  привести в порядок  прилеглу до магазину територію, занедбану роками.

 Юрій ГЛАДЕНКО