За деякими адресами у Шполянській громаді будуть планові відключення світла

Шполянська філія ПАТ «Черкасиобленерго» попереджає про вимкнення електроживлення у громаді! Попередньо повідомляють, що незручності будуть у період з 25 по 29 березня.

Про це пише "Шполяночка+".

25 березня з 8:00 до 17:00 світла не буде у м. Шпола по вул. Драгоманова, у с. Лебедин по вул. Перемоги (до поля). Цього ж дня у період з 8:00 до 13:00 у с. Васильків по вул. Нагірна, Партизанська, Дружби. А з 12:00 до 17:00 у с. Васильків по вул. Молодіжна / ліцей, дитячий садок.

26 березня з 8:00 до 17:00 відключення планують у м. Шпола по вул. Різдвяна, Скринниківська, Степана Бена, Степана Кожум’яки, Терешківська, О. Ремінного, Київська, Колективна, Іванівська, Василя Стуса, Європейська (для відключення боржників за електроенергію), у с. Лебедин по вул. Зоряна, Кравченка (для відключення боржників за електроенергію), у с. Васильків по пров. Мальовничий (для відключення боржників за електроенергію), у с. Іскрене по вул. Привокзальна (для відключення боржників за електроенергію), у с. Сигнаївка по вул. Мар’янівська (для відключення боржників за електроенергію), у с. Товмач по вул. Лісова, Затишна, у с. Лебедин по вул. Кравченка / господарство Осовського.

27 березня з 8:00 до 17:00 електроенергії не буде у с. Лебедин по вул. Зелена, Затишна, у м. Шпола по вул. Виноградна, Терешківська, Трохима Зінківського.

28 березня з 8:00 до 17:00 у с. Лебедин по вул. Перемоги / магазин та у с. Топильна по вул. Довгалівська / господарство.

29 березня з 8:00 до 16:00 світла не буде по всьому селі Кам’януватка.

с. Бурти
вул. Молодіжна

с. Товмач
вул. Лісова, Затишна