За низку крадіжок шполянин отримав чотири роки

Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні щодо жителя м. Шпола, який скоїв ряд крадіжок.

У грудні минулого року чоловік, з метою особистого збагачення, проникнувши до чужого двору в м. Шпола, з незамкненого автомобіля, який знаходився у дворі, викрав акумуляторну батарею та з викраденим з місця скоєння злочину зник. Викрадене майно зловмисник продав. Про це повідомляє начальник Шполянського відділення Смілянської місцевої прокуратури Ольга Плетінь.

Невдовзі після цього в січні поточного року чоловік проник до нежилого будинку в м. Шпола, де викрав кухонний посуд, який також продав.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, ним же в лютому цього року з кишені пальта місцевої жительки було викрадено мобільний телефон. 

Телефоном також поплатилася місцева жителька, яка розпивала алкоголь разом з молодим зловмисником та мала необережність залишити його на деякий час без нагляду.

Крім цього, в червні цього року, проникнувши в чуже домоволодіння, крадій намагався скоїти чергову крадіжку, але свій злочинний намір не довів до кінця, оскільки на місці вчинення злочину був виявлений господарем.

За вчинення вказаних злочинів Шполянським районним судом чоловіка засуджено до покарання у виді чотирьох років позбавлення волі. З урахуванням особи винного, судом звільнено правопорушника від відбування покарання з випробуванням та визначено іспитовий строк у три роки.