За перемоги у конкурсах — відпочинок у таборі «Молода гвардія»

Осінь… Пора, коли збирають урожай — результати своєї праці. Цього року вихованці гуртків Шполянського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ЮННАТИ) теж збирали урожай — здобули багато перемог як на обласному, так і на всеукраїнському рівні. Вихованці гуртка «Юні друзі природи» за клопітку, довгу і результативну працю —участь у конкурсах еколого-натуралістичного напрямку— були нагороджені путівками до найкращого всеукраїнського табору «Молода гвардія», де відпочивають діти з усіх куточків України.

 Головним у «Молодій гардії» є оздоровчо-пізнавальне спрямування, тобто формування у дітей знань і навичок безпечного способу життя, актуалізація дбайливого ставлення дітей до себе і оточуючих людей.

 Путівки до цього табору отримали найкращі. Діти брали участь у всеукраїнських конкурсах «Галарея кімнатних росли» , «Україна—сад», «Вчимося заповідувати», «Ліси – для нащадків», «Мій рідний край—моя земля», «Парад квітів біля школи», «Дослідницький марафон». На обласному рівні роботи вихованців виборювали І місця, а на всеукраїнському рівні здобули ІІІ місця по всій Україні,— повідомила «Шполяночку+» методист центру Світлана Перемот.   

—Табір «Молода гвардія» дає можливість дітям вчитися, відпочивати, оздоровлюватися, знайомитися з однолітками та гарно проводити час, —каже вихованка гуртка Катерина Бабенко, яка у жовтні протягом трьох тижнів відпочивала в «Молодій гвардії».

Дівчинка приїхала сповнена сил і енергії, прагненням дізнаватися про щось нове і корисне та йти до нових перемог. Також у «Молодій гвардії» гарно відпочила та провела цікаво час Дарина Хирна. Дівчинці сподобалася атмосфера у таборі, екскурсії у театр, на консервний завод, Одесою. У квітні цього ж року путівками до «Молодої  гвардії» були нагороджені ще три вихованки гуртка «Юні друзі природи»: Руслан Гудзей, Ірина Русанова та Каріна Удовик —переможці всеукраїнського конкурсу «Україна – сад».