За що проголосували на сесії?

У Лебедині побудують дитячий спортивний майданчик

  200 тисяч грн. виділили депутати районної ради на співфінансування проекту будівництва дитячого спортивного майданчика у Лебедині. Проект реалізуватиметься в рамках державної програми, який коштує майже 1,5 млн. грн. З них 749,3 тис. грн. — державна субвенція, 200тис. грн. — кошти районного бюджету, і 550 тис. грн. — внесок Групи компаній «ЛНЗ», керівництво якої суттєво дбає про розвиток спорту на Шполянщині.

 Журавські учні отримають сучасний конструктор «ЛЕГО»

  200 тис. грн. із районного та ще така ж сума із обласного бюджету виділена на придбання конструктора «ЛЕГО» для учнів Журавського НВК. Депутати підтримали бажання учнівсько-педагогічного колективу отримати сучасну гру для сільських дітей, яка створить можливість реалізувати дитячі задуми, бачити результат своєї діяльності, розкрити у дітях здібності, закладені природою, вихованням і навчальним процесом.

 150 тис. грн. — на ремонт даху у Шполянській ЗОШ №5

  Саме на таку суму сформував попередній кошторис потенційний підрядник робіт. В результаті руйнування шиферу, який свого часу був монтований із порушеннями, у деяких навчальних класах Шполянської ЗОШ №5 зруйновано стелю та пошкоджено ремонти, проведені коштом батьківського комітету. Небезпечна аварійна ситуація потребує невідкладного вирішення проблеми, тож депутати районної ради виділили 75 тис. грн.. із районного бюджету на ремонт шкільного даху, ще таку ж суму мають намір виділити депутати міської ради.

 «Барвінчата» — з новими сценічними костюмами

  По 20 тис. грн. виділено із районного та міського бюджетів на пошиття нових сценічних костюмів для зразкового дитячого танцювального колективу «Барвінок» Шполянського будинку школяра (керівник — Едуард Пресліцький). Колектив перебуває у постійному творчому пошуку та щороку готує цілий ряд нових постановок, тому місцева влада охоче підтримує фінансово його діяльність.