«За такими підприємствами майбутнє», – голова ОДА Олександр Скічко відвідав заводи ГК «ЛНЗ»

Минулого понеділка, перебуваючи на Шполянщині з робочим візитом, голова Черкаської ОДА Олександр Скічко побував на новозбудованому заводі з переробки ягід, фруктів та овочів «АВУАР», відвідав і Лебединський насіннєвий завод.

Нове підприємство «АВУАР» виросло і запрацювало цього року на місці фактичної пустки, яка лишилась після закриття Шполянського молокозаводу. Створене нове виробництво найбільшим платником податків на Шполянщині – ГК «ЛНЗ».

Завод заморозки був збудований практично «з нуля», але найголовніша гордість підприємства – унікальні сучасні технології та високі стандарти виготовленої продукції. 

Керівники підприємства зазначають, що головна унікальність технологій шполянського заводу – збереження природності продукту. У процесі заморозки та виробництва він не втрачає своїх властивостей, максимально зберігає всі вітаміни.

З відкриттям нового підприємства було створено близько 100 нових робочих місць.  У сезон залучають до 600. На заводі переконані, що зі збільшення об’ємів виробництва, встановлення нового обладнання та запуску нових ліній зростатиме і кількість працівників.

– Це дуже добре, коли створюються робочі місця, коли є замкнутий цикл, є переробка. Так має розвиватися сільське господарство. Ми повинні перестати бути сировинним придатком – збирати з поля кукурудзу і відправляти її в іншу країну.  Маємо збирати своє, переробляти до кінця, до упаковки, а потім експортувати фінальний продукт. Від цього будуть і робочі місця, і додана вартість. До того ж, це є альтернативою для заробітчан, які виїжджають до Польщі.  За цим  майбутнє!  – поділився своїми враженнями голова ОДА Олександр Скічко.

Керівництво підприємства переконане, що продукцію шполянського заводу споживатимуть не лише в Україні, а й у країнах Євросоюзу.

Відвідав  цього дня голова Черкаської ОДА і Лебединський насіннєвий завод, який спеціалізується на переробленні та фасуванні насіння кукурудзи.