Забутий довгобуд отримав перспективу

Новий соціальний партнер надасть квартири дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування, — про це повідомляє прес-служба Шполянської міської ради.

Міський голова об’єднаної громади, Сергій Кравченко та директор ТОВ «ТРІНІТІБУД» Олег Ковбаса днями підписали Угоду про соціальне партнерство. За умовами Угоди новий соціальний партнер зобов’язується взаємодіяти з міською владою задля соціально-економічного розвитку Шполянської міської ОТГ. Підприємство зобов’язалось по завершенню будівництва та здачі в експлуатацію житлового багатоквартирного будинку, що знаходиться по вулиці Івана Гончара, 53-а, безоплатно передати у комунальну власність громади дві квартири – загальною площею 70 кв. м на 2-3 поверхах.

Сергій Кравченко зазначив, що ці квартири в перспективі нададуть дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування.

— Ми разом зробимо добру справу. Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають, що вони не самі. А власне житло є хорошим стартом у доросле життя, — сказав міський голова.

Важливо відзначити, що за останні три роки кількість відповідальних соціальних партнерів у Шполянської громади значно збільшилася. Об’єднання влади, бізнесу і громадських ініціатив стало запорукою спроможності та успіху громади.

Нагадаємо, що недобудований багатоквартирний будинок по вулиці Івана Гончара вже не одне десятиліття чекав на вирішення своєї подальшої долі.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ