Задум Галини Присяжненко з успіхом втілився в життя

Побувавши напередодні Нового року в одній з країн Євросоюзу, шполян­ка Галина Присяжненко була приємно вражена тією обставиною, як в країнах Євросоюзу готуються до зустрічі Нового року.

Повернувшись із відрядження до­дому, Галина Василівна задумала до­лучитися до європейських традицій — втілити побачене в життя, але на Шполянщині. Разом із донькою Наталею Мозговою вони вирішили організувати напередодні Нового року міський ди­тячий конкурс новорічної іграшки, щоб прикрасити ними лісову красуню, що розташувалася на площі Героїв Майда­ну.

Залучившись підтримкою міського голови Віктора Заскале­ти, Галина Присяжненко та Наталія Мозгова побу­вали із своєю ідеєю у всіх міських навчальних закла­дах та дитячих садочках, залучивши до цієї справи десятки юних шполян, які кинулися виготовляти іграшки.

Всіх присутніх на святі привітав Віктор Заскале­та. Він побажав всім учас­никам конкурсу успіхів. Участь у визначенні 20 найкращих взяли всі присутні на святі — все вирішувалося за їхніми оплесками. Переможці отримали подарунки та новорічні пакунки. Не за­лишилися без подарунків і інші учасники — їм вруче­но пакунки із солодощами.

Спонсорами цьо­го дійства стали місцеві підприємці Ігор Кукуруза, Ла­риса Мотрич, Ігор Доценко та В’ячеслав Кишінько.

Антоніна Борисова з Топильної привезла на свято двох новорічних символів — Козу та Овечку, біля яких залюбки фотографувалися дітки.

Також було організовано акцію на підтримку воїнів у зоні АТО — наймолодші учасники святкового дійства на новорічних листівках пи­сали бійцям свої новорічні та різдвяні побажання.

Допомогли організувати дитячий конкурс новорічної іграшки учасники художньої самодіяльності міського бу­динку культури та творчий колектив районного будинку школярів під керівництвом Оксани Присяжної.

Віктор КРАВЧЕНКО (фото автора).