Захворюваність на COVID – 19 зростає. Населення закликають терміново вакцинуватися

Рівень захворювання на COVID – 19 продовжує погіршуватися. На Шполянщині за останній тиждень ковід підтвердився у 221 особи, 4 людини померло (по одній особі у м. Шпола та с. Капустине, двоє – у с. Матусів). Про це повідомляє пресслужба Шполянської ОТГ.

Станом на кінець місяця в громаді хворіло 469 осіб, з них 14 було госпіталізовано у важкому стані (не вакциновані).

За повідомленням пресслужби Матусівської ОТГ, з початку 2021 року на COVID – 19 в Матусівській громаді перехворіло 273 особи. Від ускладнень хвороби померло 11 осіб – всі були не щеплені. Наразі в жовтні захворіли 43 жителі громади – це найбільший показник захворюваності за місяць.

 – Ситуація з захворюваністю на COVID-19 дедалі погіршується. Захворювання має тяжчий перебіг з високою летальністю. Особливо вразливі пацієнти з супутньою патологією: цукровим діабетом, ожирінням, хронічними захворюваннями дихальної, серцево-судинної системи, онкохворі та старші 60 років, – наголошують у КНП «Шполянський ЦПМСД».

Щоденно, в тому числі і в вихідні, у Шполянській, Лебединській, Васильківській, Сигнаївській, Матусівській  амбулаторіях ЗПСМ КНП «Шполянський ЦПМСД» працюють пункти щеплення. 

В наявності вакцини Comirnaty, виробник Pfizer,  Vaxzevria, виробник AstraZeneca, Sinovac, виробник CoronaVac. Щодо вибору вакцини можна проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем.

 Запис на вакцинацію за номером телефону: (068)208-66-20.

Вакцинація від COVID-19 в 94-97 % попереджує тяжкий перебіг захворювання та зберігає життя.