«Залізна агродопомога від ЛНЗ» у дії

Понад 15 сіл, 30 одиниць техніки та близько 200 га оброблених присадибних ділянок. Саме такі результати впровадження на Шполянщині нового соціального проекту «Залізна агродопомога від ЛНЗ», завдяки якому пайовики Групи компаній отримали допомогу в обробітку їхніх земельних ділянок.

За словами заступника директора СТОВ «ЛНЗ-Агро» Сергія Струка, завдяки придбанню компанією 30-ти одиниць нової техніки, у рамках проекту було проведено культивацію городів пайовиків перед посівом сільськогосподарських культур.

— Нам вдалося максимально наблизити бажання людей до наших можливостей, щоб усі отримали бажаний результат. Як наслідок — городи оброблені, а пайовики задоволені, — розповів Сергій Струк.

Житель села Товмач Василь Котун щороку мусив винаймати техніку для обробітку своїх 53-ох соток орної землі.  Цього ж року на допомогу у цій справі чоловіку прийшла ГК «ЛНЗ».

— Нинішньої весни мені виробили город новою сучасною технікою ГК «ЛНЗ», якій я віддаю в оренду свої земельні паї. І дуже гарно це зробили, найбільше я залишився задоволений якістю послуг культиватора: землю прекрасно розрихлили, всі грудки ретельно порозбивали, вирівняли — мій город став, немов картинка. На мою думку, ГК «ЛНЗ» — гарні хазяї, вдячний їм за таку практичну допомогу.

Радіє такій допомозі й жителька села Кавунівка Ольга Седик.

— Таким нововведенням як «Залізна допомога» я, як пайовик ГК «ЛНЗ», дуже задоволена. Я скористалася цією новою послугою і дуже вдячна за таку підтримку. На городі — ані камінців, ані грудок. Навіть мій зять розхвалив, якому відчутно легко було працювати на городі мотоблоком після того, як його виробили новою технікою ГК «ЛНЗ». Скажу відверто, що нам так ніхто ще не допомагав: як самим пайовикам, так і соціальній сфері села, — наголосила жінка.

Ольга ПАНЧЕНКО