Заохочують працівників до роботи… футболом

Днями завершився турнір Бізнес-ліги з міні-футболу Черкаської області. За перші місця змагалося шістнадцять команд, серед яких і футбольна команда Групи компаній «ЛНЗ».
Учасники турніру Бізнес-ліги — це, передусім, команди різних підприємств, заводів чи товариств, для яких футбол — більше хобі, ніж професійний спорт. Але у матчах, які проходили упродовж трьох місяців, всі команди показали високий рівень. До команди «ЛНЗ» увійшли працівники, які люблять не тільки дивитися, але й грати у футбол.
— Для нашої команди — це перший ігровий сезон. Головна мета, яку ми ставили перед собою, збираючи команду, — щоб працівники могли ще більше здружитися та відпочити від роботи, граючи у футбол, — розповідає тренер команди та директор дистрибуційної компанії ТОВ «ЛНЗ» Андрій Полтавець.
На початку сезону спортсмени, звісно, націлювалися на переможні місця. Але досягти поставленого результату не вдалося — команда посіла 10-ту позицію. Це золота середина — переконані футболісти. Говорять, що вже поставили перед собою високу планку на наступний футбольний сезон.
— У нас частина футболістів зі Шполи, частина з Лебедина, частина з Черкас. Тому влаштувати тренування вдавалося не так часто, як би того хотілося. До того ж потрібний був час, щоб гравці зігралася та призвичаїлися до командної гри. Тож перемагати будемо вже наступного сезону, — додає пан Андрій.
Так само вважає і капітан команди — директор ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко. Він наголошує, що футбольні матчі позитивно позначилися на гравцях, адже ще більше здружили колектив та дали поштовх до перемоги у подальшому сезоні.

Із сайту «Про все».