Запрошуємо до позашкільних закладів району

Цікаве життя в Будинку школяра

Шполянський Будинок школярів запрошує здібних, допитливих, творчих дітей віком від 6 до 17 років на цікаве, корисне дозвілля та гуртки:

 Народний танцювальний колектив «Барвінок»

 Зразкову дитячо – юнацьку телестудію «Ми»

 Театральну студію «Сяйво слів»

 Лялькову студію «Смайлик»

 Вокальну студію «Сузір`я»

 Дитячий вокальний ансамбль «Калинонька»

 Вокальний ансамбль «Кантилена"

 «Паперопластику»,«Сувенір»,«Оригамі»,

 «Фотомайстерню»,«Графіку»,«Вибір»,

 «Моделювання іграшок та сувенірів»,

 «Прикрась свій дім», "Фантазію",«Юний художник»,

 «Живопис», «Умілі руки», «Ліплення»,

 «Плетенібарви», «Паперокручення», «Іграшка»,

 Клуб для старшокласників «Лідер».

Ми пропонуємо для вас: майстер - класи, зйомки телепрограм, ігри, розваги,концерти, участь у районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях.

За довідками звертатися в Шполянський Будинок школярів

(вул. Таранця №13., т. 5-20-82, budynok_shkolyariv@ukr.net​​​​​​​)

Чекаємо вас у нашій дружній сім’ї !

Навчання безкоштовне.

Ласкаво просимо до світу природи

   Юні друзі, шановні батьки, вчителі! Шполянська районна станція юних натуралістів оголошує набір у гуртки. Високопрофесійні фахівці станції, енергійні, творчі педагоги запрошують учнів 1-11 класів до пізнання надзвичайного світу природи.

   Юний друже! Якщо ти переймаєшся станом довкілля, збереженням флори та фауни, любиш спостерігати, бажаєш досліджувати таємниці живої природи, прагнеш проводити експерименти, маєш творчий потенціал, тоді наше звертання — до тебе. Ми пропонуємо безкоштовно відвідувати будь-який цікавий гурток. Який? Вирішувати тобі! Обирай:

ЮНІ ЕКОЛОГИ

ЮНІ ОХОРОНЦІ ПРИРОДИ

 «ЮНІ ОРНІТОЛОГИ»

ЮНІ ВИНОГРАДАРІ

ЗНАВЦІ ДОМАШНІХ ТВАРИН

ЮНІ КВІТНИКАРІ

ФЛОРИСТИКА ТА ФІТОДИЗАЙН

ЮНІ ЗНАВЦІ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН

Цікаво, пізнавально, захоплююче! Багато нових друзів! Ми чекаємо на тебе!

Наша адреса: 20603, м.Шпола, вул. Таранця, 22 тел.: 5-30-16
e-mail: stnaturalist@ukr.net

 

Корисно і пізнавально з СЮТ

    Шполянська станція юних техніків розпочинає набір учнів на гуртки: авіа-, авто-, судномоделювання, початкового технічного моделювання, конструювання повітряних зміїв, художнього випилювання і випалювання, вивчення англійської мови, виготовлення сувенірів, ліплення з полімерної глини, паперопластики, витинанки, оригамі, гончарства та нових гуртків: цифрової фотографії, технічного дизайну і дитячої анімації.

   Набір триває до 14 вересня, початок занять — 15 вересня! Якщо ви хочете творчо розвивати своїх дітей, зробити цікавим і корисним їх вільний час, або просто зайняти їх поки ви на роботі, тоді ми чекаємо на вас за адресою: м.Шпола, вул.Таранця,13 (центр міста, біля стоматполіклініки). У нас гнучкий графік, підберемо зручний час саме для вас і вашої дитини. Деталі телефоном: 5-22-23, 0982257512.

 

 

 

 

Запрошуємо до футбольного клубу «Жайвір»

     Дитячий футбольний клуб «Жайвір-2005» Шполянської ДЮСШ запрошує дівчаток 2-3, 4-5, 6-9 класів до занять у тренувальних групах. Команди клубу приймають участь у змаганнях різного рівня. Тренування безкоштовні і проводяться відповідно до вікової групи та індивідуальних особливостей дітей, заняття в ігровій формі, направленій на загальний фізичний розвиток дитини. За детальною інформацією звертатись телефоном : 093 244 94 22