Завдяки небайдужим: Мар’янівська школа буде з водою

Напередодні навчального року Мар’янівська школа могла залишитись без водопостачання. Справа в тому, що упродовж тривалого часу вона отримувала воду із водонапірної башти, яка належала колишньому господарству «Шпола-Агро Індустрі». Після розпаду господарства башту було відключено. Тож без води залишилася й школа. Проте, світ, як кажуть, не без добрих людей.

Проблему у школі вирішено за сприяння соціальних партнерів – ГК «ЛНЗ», які виділили кошти на необхідну для навчального закладу насосну станцію.

Як зазначає представник ГК «ЛНЗ» Анатолій Шубаркін, всі питання соціальної сфери села Мар’янівка компанія завжди намагається вирішувати оперативно. Звичайно, не залишились осторонь і цього разу та надали допомогу навчальному закладу.

– Раніше тваринницькі ферми господарства «Шпола-Агро Індустрі» і школа забезпечувалися водою через одну систему, – розповідає Анатолій Васильович. – Проблема з водою у школі виникла близько місяця тому, коли приміщення тваринницьких ферм колишнього власника господарства за несплату боргів було відключено від водопостачання. Проте, до кінця шкільних канікул проблему буде вирішено та встановлено додаткову насосну систему. Новий навчальний рік Мар’янівська школа розпочне із водопостачанням.

Як зазначає директор Мар’янівської школи Володимир Боримський, у школі раніше вже була встановлена невелика насосна станція, проте вона подавала воду з криниці лише до шкільної кухні. Аби забезпечити водою всі шкільні приміщення, потужності в неї не вистачало.

— Ми звернулися по допомогу до соціальних партнерів нашого села – ГК «ЛНЗ» з проханням допомогти нам вирішити цю проблему, – розповідає директор Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Боримський. – Вони не відмовили, і тепер нова насосна система дозволить нам забезпечити водою всю школу.