Завдяки вам з’являється надія на одужання — і це найголовніше

ВДЯЧНІСТЬ

Життя прожити — не поле перейти, — говорить народна мудрість. Та, на жаль, на життєвих перехрестях трапляються дуже різні і складні випадки.

Хоча нині навколо медицини й звучить багато суперечок, нарікань та подяк на адресу людей у білих халатах, та невмолима доля щомиті екзаменує всіх нас на міцність духу, посилаючи і маленькі, і доволі масштабні випробування.

Не раз кожному із нас довелося переживати важкі моменти у житті. Поставило воно випробування і для нашої сім’ї. І ту допомогу, яку надали медичні працівники хірургічного і урологічного відділень Шполянської ЦРЛ, рятуючи життя моєї мами, справді, можна зрівняти із подвигом.

Я щиро вдячна за це усім лікарям цього закладу: начальнику медичної служби Валентину Михайленку, хірургам Євгенію Гапонову, Валерію Осадчому, Василю Погрібному, кардіологу Василю Соколовському, терапевту Петру Гоготі, анестезіологам Сергію Маєтному, Степану Линдюку та ендоскопісту Оксані Домчук, усім медсестрам та обслуговуючому персоналу відділень за їхні великі серця.

Професія, яку обрали ви, в усьому світі вважається найгуманнішою. І це недаремно. Адже завдяки вашій турботі та високій професійності у людей з’являється надія на одужання. І це найголовніше!

Особлива подяка завідуючому відділенням Юрію Голубу. Природа наділила його особливим даром, дивним відчуттям, інтуїцією. Його молодість і професіоналізм, досвід, набутий під час перебування у зоні АТО, поєднуються із великою людяністю, працездатністю, любов’ю до обраної професії, усвідомленням своєї відповідальності перед пацієнтами. Саме тому і у вихідні він завжди у відділенні, не залишає поза увагою і фізичний, і душевний стан своїх підопічних.

Спасибі вам усім, дорогі медпрацівники, за вашу чуйність і щирі серця! Нехай сторицею повертається вам все хороше, що ви зробили для хворих.

Хай зірки і сонце всіх вас бережуть. А Господь із неба осяває путь!

Зі щирою вдячністю
Алла КОХАНОВСЬКА
с. Надточаївка.