Завітали на репетицію з привітаннями

Свій 80-річний ювілей зустрів 16 лютого учасник хорового колективу ветеранів війни і праці Олександр Васильович Поліщук зі Шполи.

Олександр Васильович веде активне життя, свого часу був заступником голови районної ради ветеранів, нині бере участь у виступах рідного колективу на різноманітних заходах, що проводяться в районі.

Минулого четверга прямо на репетицію хорового колективу прийшли привітати його голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова районної організації ветеранів війни і праці Володимир Пустовіт, директор районного будинку культури Анатолій Берестецький та художній керівник Анатолій Міцкевич. Вітали цього дня ювіляра і його колеги-хористи, бажаючи Олександру Васильовичу, який відвідує цей колектив впродовж десяти років, ще довго-довго залишатися повним життєвої енергії та творчого натхнення при гарному здоров’ї.

Дали обіцянку зустрітися на 100-літній ювілей
А 19 лютого 95-річний ювілей завітав до оселі Євгенії Григорівни Голобор, яка нині мешкає у будинку свого сина Миколи у Шполі.

Родом вона із с. Терешки, жила в с. Сердегівка.

Нелегким було життя цієї жінки, адже на її долю випали і голодомор, і важкі воєнні роки в Німеччині, непосильна робота в шахті та колгоспі.

Свого часу Євгенія Григорівна замінила матір двом маленьким хлопчикам, меншому з них ― Миколі, у родині якого нині живе, було всього вісім місяців. Виростила і викохала трьох синів (найменший, на жаль, вже покійний). Пробігло-промчалося життя. Вісім онуків дочекалася бабуся Євгенія і восьми правнукам радіє нині...

Доглянута, огорнута любов’ю та теплом сина, невістки, онучки, які їй щодня дарують рідні.

― Нелегко жилося мені, як і всім людям, у яких молодість забрала війна, а потім важка праця, та зате зараз так тепло і спокійно живеться мені, ― каже Євгенія Григорівна. ― На старість годі скаржитися, нічим не обділена нині, дякуючи дітям.

― Наша мама ще досі не байдужа до важливих політичних подій, що відбуваються в Україні і залюбки вступає в дискусії, висловлюючи свою позицію щодо багатьох процесів суспільства, ― жартує син Микола. Бабуся Євгенія лише посміхається на це.

Приємно стало Євгенії Григорівні, що в день ювілею не забули привітати її представники влади. Завітали до Євгенії Голобор заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної організації ветеранів війни і праці Володимир Пустовіт, депутат міської ради, підприємець Максим Доценко.

Здоров’я і родинного тепла бажали ювілярці, покладаючи надію зустрітися через п’ять років на столітній ювілей Євгенії Григорівни.

Лариса БАЧИНСЬКА