Збори в Моршині: «ЛНЗ» без проблем розібрався з тернопільською «Нивою»

Дуже мастито вийшов на цей поєдинок наш клуб. Одразу контроль м’яча і високий активний пресинг дали результат, інформують на офіційному вебсайті клубу. На 13 хвилині перехоплення переросло в простріл Кошелюка, а захисник зіграв рукою. Пенальті реалізував Сафонов – 0:1.

Добре у відборі й перехопленнях проявив себе Євдокимов і команда мала численні гольові моменти. Але на 33 хвилині «Нива» мало не зрівняла рахунок. Кошелюк сфолив у своїй карній зоні, а суперник пробив у стійку з 11 метрів.

Під завісу тайму глядачі побачили ще два м’ячі: Пучковський додав розриву в рахунку, а «Нива» один відквитала – 1:2.

Після перерви Юрій Бакалов змінив півскладу, а з ним змінилась і гра. У «Ниви» побільшало моментів, однак свіжий гравець на перегляді у складі «ЛНЗ» чітко реалізував свій шанс на відміну від суперника.

У підсумку 1:3 на користь «ЛНЗ». Збори у Моршині тривають.