ЗДОБУЛИ ПЕРЕКОНЛИВУ ПЕРЕМОГУ В ЧЕМПІОНАТІ

9 травня відбулися пропущені зустрічі другого туру чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. Футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» приймав на своєму полі золотоніський «Спартак». Наші футболісти перегравали своїх суперників на всіх ділянках поля, але знову марнували свої можливості для взяття воріт. Наприкінці першого тайму Євген Гуд з пенальті відкрив рахунок, реалізувавши штрафний за гру рукою захисника в своєму штрафному майданчику.

Другу половину зустрічі «ЛНЗ-Лебедин» провів активніше, ніж першу, змусивши «Спартак» лише оборонятися. На початку другого тайму Євген Гуд доводить рахунок до 2:0. В середині другого тайму В’ячеслав Ткаченко забиває третій гол у ворота суперника.

Наступну гру наша команда 14 травня проведе на виїзді. Суперник — «Олімп» (м. Кам’янка).