Здобутки шполянських дзюдоїстів

    З 20 по 22 листопада в смт. Ворохта Івано-Франківської області проходила Першість України з боротьби дзюдо по ВФСТ «Колос».

Вихованці Матусівської ДЮСШ також взяли участь в складі збірної області разом із учасникам із 10 областей України.

Виступ шполян став вдалим — на Шполянщину приїхало золото та бронза. Чемпіонкою Першості України стала Валерія Сморщок та бронзову нагороду виборов Іван Рисак. Команду підготував тренер-викладач Михайло Оберемок.

    25 листопада Мала Виска, що на Кіровоградщині, гостинно зустріла 274 юних дзюдоїстів на відкритому чемпіонаті Маловисківського ДЮЦу «ВИСЬ» з дзюдо серед юнаків молодшої вікової категорії 2008-2009 р.н., 2006-2007 р.н. та дівчат 2008-2009, 2006-2007 р.н. У змаганнях взяли участь 17 команд із 4-хобластей України: Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Дніпропетровської. Команда дзюдоїстів Матусівської ДЮСШ має в своєму активі 1 золоту і 3 бронзові нагороди. Чемпіонкою турніру в ваговій категорії до 36 кг стала Настя Курах, впевнено перемігши в трьох поєдинках. Треті місця в своїх вагових категоріях завоювали Костя Ткаченко, Андрій Ільніцький та Богдан Румінович. Вітаємо чемпіонку і призерів та готуємося до нових змагань! Команду готував тренер-викладач Михайло Оберемок.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ