Жителі Благовісної отримали дорогу, про яку мріяли

Сорок років тому колишній місцевий колгосп імені Жданова по вулиці Калініна, яка нині називається Благовісною, біля будинків жителів збудував дорогу із гранітної шашки. Упродовж довгих років між дільницями №1 і №2 перевозилися вантажі великоваговими тракторами та автомобілями, що призвело до часткового руйнування дорожнього полотна, а навпроти будинку №100 навіть утворилась велика яма, яка заповнялася водою після кожного дощу. Про це жителі вулиці розповіли в листі до редакції.

Багато років поспіль вони звертались у всі владні кабінети, щоб дорогу відремонтували, бо розлита вода заважала дітям ходити до школи, а дорослі у нічний час та ще й без освітлення обов’язково потрапляли в неприємності.

На сходці жителі мікрорайону звернулися до міського голови з проханням допомогти вирішити цю задавнену проблему.

— Ми звернулись до Сергія Кравченка, і він пообіцяв допомогти нам, — розповідають жителі Благовісної. — Вже наступного дня він із відповідними фахівцями обстежив проблемну ділянку дороги. До бюджету для ремонту 350 метрів дороги по вулиці Благовісній було закладено необхідні кошти. А нещодавно приїхала спеціальна дорожня техніка, підсипали проблемну ділянку, та вирівняли дорожнє полотно. А ще згодом сучасний асфальтоукладник зробив нам дорогу, про яку ми могли тільки мріяти.

Тепер у нас нове асфальтне полотно та ще і постійно освітлюється вулиця у нічний час, за що ми вдячні Сергію Володимировичу, депутатам Шполянської ОТГ та майстрам-професіоналам за відремонтовану дорогу, — зазначили в листі В. Остапенко, С.Камінський, А.Чала, О. Чепур та інші.