Жителі Шполянщини попрощалися із загиблим в зоні АТО героєм — жителем Матусова Сергієм Лифарем

На минулому тижні в селі Матусів в останню путь проводили капітана Сергія Лифаря, який героїчно загинув від ворожої кулі під час обстрілу колони на сході в зоні АТО 7 серпня. Капітан запасу Сергій Лифар пішов боронити свою державу добровольцем, був палким патріотом України. 3 червня його за власним бажанням зарахували у мобільно-прикордонну заставу. У її складі брав участь у АТО на східних рубежах України.

Гірка втрата для матері, вдови-дружини, доньки і сина, який продовжує справу батька — проходить службу у навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України. Сотні шполян, жителів Матусова, бойових побратимів прийшли попрощатися з героєм, життя якого покладено на вівтар свободи нашої держави. У цей важкий і трагічний час ми втрачаємо цвіт нашої нації — патріотів, котрі кладуть душу і тіло за нашу спільну свободу. Вона дається нам надто дорогою ціною, скріплюється кров’ю…

Сергія Лифаря посмертно нагороджено почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради за заслуги перед Черкащиною.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).