ЖИТТЯ В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ ВЕСЕЛЕ

Ой, як же чекали ці хлопчики та дівчатка на канікули! І вони таки почалися. З усіма барвами літа, теплим сонечком, з іграми та розвагами, смачними обідами і цікавими екскурсіями…

Саме таким є нині відпочинок в пришкільному оздоровчому таборі для дошкільнят та школярів села Кримок. 21 з них ― дітки дитячого садка, 35 дітей ― з 1 по 9 клас ― учні сільської школи (в тім числі 20 дітей, що належать до пільгових категорій).

А допомогли здійснити діткам цю мрію шефи зі СТОВ «ЛНЗ-Агро», які виділили на оздоровлення кримківцям 10 тисяч гривень.
До речі, допомогли лебединські спонсори і діткам села Матусів та Товмач, зокрема Матусівського НВК №2 та Товмацького НВК, які також відпочивають в пришкільних таборах завдяки фінансовій підтримці СТОВ «ЛНЗ-Агро».

― Дворазове харчування дітей у нашому пришкільному таборі обходиться на день на кожну дитину 15 грн.50 коп.,― розповідає начальник пришкільного табору села Кримки Інна Леонідівна Люшин. ― Ми дуже вдячні нашим спонсорам за фінансову підтримку, батькам дітей, які надали для табірної їдальні овочі, інші продукти. Дітки зможуть оздоровитися тут з 2 по 19 червня. А їхнім вихованням займатимуться найдосвідченіші педагоги школи — Маріанна Валентинівна Василенко, Галина Василівна Шаргородська та Юрій Анатолійович Шевченко. Програма відпочинку різнопланова і насичена. В розпорядку дня дошкільнят та школярів обов’язкова ранкова зарядка з ігровими та танцювальними елементами, спортивні та розважальні ігри.

Планують педагоги з дітьми відвідати пасіку місцевого пасічника та благодійника Петра Пилиповича Колоса, поїхати на екскурсію в уманський дендропарк «Софіївку». Кожен день табірного життя кримківських дітей проходить під різними гаслом: «День спорту», «День здоров’я», «День музики» і т.д. Та найголовніше, що діткам всім разом тут весело, радісно і цікаво, а їхнім батькам спокійно за своїх синочків та дочок.

Лариса БАЧИНСЬКА.