Журавчани вітають шановану ювілярку

22 червня жителька села Журавка Катерина Лимар відзначає ювілей. Вітання і щирі побажання вона отримає не лише від рідних і близьких людей, а й від багатьох односельчан, про яких вона постійно турбується, разом з якими здійснює громадську діяльність. Катерина Федотівна перебуває вже на заслуженому відпочинку.

Все життя працювала колись у сфері охорони здоров’я — медсестрою дитбудинку, який колись функціонував у приміщенні Лебединського жіночого монастиря та у місцевому ФАПі. А після виходу на пенсію вона продовжила роботу у громадському житті села і району — очолила сільський первинний осередок районної ради ветеранів війни і праці, стала активісткою районної громадської організації «Союз українок», завжди небайдужа до проблем життя громади, всім серцем мріє побачити процвітаюче українське село у відродженій державі.

У день ювілею хочеться побажати Катерині Федотівні щасливого довголіття, здійснення усіх мрій, успіху в житті її дітям та внукам. З роси Вам і води, дорога Катерино Федотівно!

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).