Журавські учні продемонстрували перших роботів

На початку року до Журавського НВК завітали представники обласного та районних органів влади з омріяними дітьми комплектами наборів конструктора «Лего».

3 першого ж дня діти охоче працювати з ним і перші ази роботи з конструктором здобували на уроках технічної творчості та трудового навчання. Адже, щоб навчитися виконувати складні роботи, проектувати й програмувати свої вироби, необхідно спочатку вивчити види з’єднання деталей та їхньої конструкції. І тільки потім переходити до складання власних машин-роботів, програмування для подальшого управління ними. Це процес вимагає від учнів надзвичайної наполегливості і для того, щоб робот запрацював і міг виконувати запрограмовані операції, необхідно точно скласти всі деталі. На заняттях гуртка «Лего», учні по декілька разів збирають і розбирають свої вироби.

І нещодавно керівники гуртка — Алла Мороз та Сергій Левченко разом із старшокласниками підготували першу виставку робототехніки. На ній були представлені 23 діючі машини-роботи: «Рука робота», «Сортувальник», «Стрекоза», «Гелікоптер» та «Снігоприбиральна машина», «Кіборг-собака», «Геробой», «Танк», «Лісовоз». Тут були й такі моделі як «Жабка», та «Бджола», «Гоночний автомобіль», «Автомобіль-дослідник», «Місто майбутнього» та інші. Виставку відвідали усі учні разом з батьки, вчителі, дошкільнята, односельці. І всі залишалися горді першими досягненнями дітей.

Ми вдячні всім, хто підтримав бажання учнів та вчителів навчатися по-новому та посприяв тому, щоб наш навчально-виховний комплекс отримав конструктори «Лего». Ми вдячні голові районної державної адміністрації Володимиру Потапенку, голові районної ради Олександру Кузубу, депутатам районної ради, а також голові облдержадміністрації Юрію Ткаченку та його заступникові Віталію Ковалю .

Ви не помилилися — очі наших дітей блищать вогниками щастя й радості. Учні сповнені ентузіазму та налаштовані досягати нових висот в програмуванні та конструюванні. Цього дуже бракувало нам в навчальному процесі. І нехай це для нас буде найкращою нагородою.

Учнівсько-педагогічний колектив Журавського НВК