Журналістів області зацікавив досвід об’єднання Шполянської громади

   Минулого тижня  за ініціативи Асоціації міст України до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади  завітали представники її Черкаського регіонального відділення:  експерт з правових питань Олена Кулик та комунікацій  Лариса Булка.

Разом із  журналістами з інтернет- видань «Інфрміст», «Вичерпно», «Прочерк», «7 днів», обласного радіо та ОДТРК «Рось» вивчали позитивний досвід розвитку ОТГ після об’єднання.

   Сергій Кравченко провів для журналістів прес-конференцію.

   На різні запитання представників мас-медіа  відповідали  також заступник міського голови з житлово-комунальних питань Віталій Плетінь, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Коваль, начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму міської ради  Ірина Каландирець. Спілкувався із журналістами і сільський голова Скотаревого Андрій Запісецький.

  Гостей цікавили загальні відомості про Шполянську міську ОТГ, функціонування на її території комунальних підприємств та закладів, досягнення у соціальній сфері, розвиток інфраструктури, створення муніципальної інспекції, розробка нормативних документів, пільгове кредитування воїнів АТО, нові започатковані традиції в громаді, зміни,які відбуватимуться в медицині та освіти після передачі на баланс Шполянської ОТГ цих закладів.

   —Наша основна мета — щоб жителі Шполянської громади отримували якісні медичні послуги, а молоде покоління — сучасну освіту, — наголосив Сергій Кравченко.—Ми ж  хочемо бачити нашу громаду фінасово спроможною,  перспективною, яка б рухалась на крок уперед.

   Після прес-конференції журналісти відвідали міський парк дитячого дозвілля,  дошкільні навчальні заклади №1 «Ялинка» та № 5 «Калинка», оглянули техніку КП «Благоустрій» та КП «Комунальник сервіс» Шполянської міської ради.

   — Шполянська ОТГ серед інших об’єднаних громад Черкащини взяла стрімкий вектор вперед, — зазначила експерт з правових питань Черкаського регіонального відділення АМУ Олена Кулик.     — Вважаю, що відповідальний підхід до роботи голови міської громади Сергія Кравченка, злагоджена співпраця його команди, підтримка депутатського корпусу і зусилля самих жителів  Шполянської громади стануть гарним прикладом в процесі децентралізації й для інших новостворених громад Черкащини.

    Експерт також відмітила високий рівень утримання та розвиток презентованих закладів дошкільної освіти, комунальних підприємств та благоустрою міста і населених пунктів громади.

    Цього ж дня на адресу нашої громади надійшла і вітальна листівка від голови Асоціації міст України    Віталія Кличка.

                                                                                                Лариса Бачинська