Жителів Черкащини просять бути готовими до відключення світла

Попри постійні і затяжні тривоги, ситуація в Черкаській області натепер стабільна. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– Але це не означає, що ми можемо легковажити. Навпаки – маємо бути постійно напоготові. Сьогодні ворог завдав ударів по критичній інфраструктурі Києва, Дніпра та Житомира. Практично за тиждень знищено третину електростанцій країни", –зазначив посадовець.

Він розповів, що просить влада від жителів області зараз

Будьте готовими до стабілізаційних відключень електроенергії: стежте за зарядом своїх телефонів, зарядіть павербанки, акумулятори тощо.

Майте запас води – в межах розумного.

Економте електроенергію, особливо в години найактивнішого споживання: з 8.00 до 11.00, з 17.00 до 23.00.

Щоразу під час тривоги убезпечуйтеся! Так ви допомагаєте військовим знищувати ворожі цілі. Правило «двох стін» працює в багатьох випадках.

Інтерактивна карта укриттів області (інформацію будуть доповнювати): https://cutt.ly/fBZfzBY

Поряд із цим, усім українцям потрібно бути готовим до відключень електрики, водопостачання та теплоенергії. Наразі склалася критична ситуація на об'єктах інфраструктури, які регулярно атакує росія.

Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі національного телемарафону у вівторок, 18 жовтня, пише "Слово і Діло".

Зокрема, йому поставили питання – чи вдасться Україні все ж таки обійтися без віялових відключень, чи масштаб руйнувань від ударів надто серйозний.Тимошенко повідомив, що у майбутньому можливі складні часи, і українцям потрібно підготуватися до економії електроенергії. Також можливі і віялові відключення, якщо ракетні удари росії продовжаться. Тому всьому населенню потрібно готуватися до справді складної зими.

«У нас критична ситуація, можна сказати, по всій країні зараз. У нас залежить один регіон від іншого...Це не просто система, коли об'єкт енергозабезпечення допомагає лише місту, де воно знаходиться. Трохи по-іншому. Тому потрібно готуватися всій країні до того, що можуть бути відключення як електроенергії, так і водопостачання чи теплопостачання», – сказав він.