Шполянку, яка незаконно зберігала вдома пістолет, засудили до трьох років в’язниці

фото тематичне

Жителька Шполянського району, яка зберігала вдома пістолет перероблений для відстрілу гумовими кулями, вироком Шполянського районного суду нещодавно було засуджено до трьох років позбавлення волі. На суді підозрювана повідомила, що знайшла вже пероблену зброю на дорозі в Сигнаїці.

Про це стало відомо із вироку суду, опублікованому на ресурсі "Єдиний державний реєстр судових рішень".

Правоохоронцями було виявлено згадану зброю на початку серпня цього року під час огляду домоволодіння підозрюваної.

  • - Згідно висновку судово-балістичної експертизи, вилучений у ході огляду предмет, ззовні схожий на пістолет є гладкоствольною короткоствольною вогнепальною зброєю - пістолетом «Ekol» моделі Р29 REV II », промислового виробництва Туреччина, калібру 9 мм, в конструкцію якого саморобним способом внесені зміни шляхом видалення захисного елементу в каналі ствола та заглушення газовідвідного отвору, - йдеться в судовому вироку.

В судовому засіданні обвинувачена свою вину в інкримінованому їй кримінальному правопорушенні визнала повністю та пояснила, що близько двох років тому на в`їзді в с.Сигнаївку Шполянського району знайшла пістолет та залишила у себе і зберігала за місцем проживання. Про скоєне жінка повідомила, що щиро шкодує та розкаюється.

У підсумку Шполянським судом жінку було визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 263КК України, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

В той же час, суддя на підставі визначених статей Кримінального кодексу, звільнив засуджену від відбування у в'язниці та присудив їй один рік умовно.