Живуть до 30 років: у Шполі продають одомашнених лебедів

У Шполі місцевий житель продає одомашнених лебедів. Пара коштує 8 тисяч гривень. В оголошенні продавець обіцяє, що птах прикрасить будь-яке подвір'я.

Підприємець Сергій розповів журналістам "Шполяночки", що вже багато років займається вирощуванням та продажем лебедів і знає всі тонкощі цієї справи.

"Головне розуміти, що коли вони вже народжуються в такому середовищі і бачать поведінку інших птиць, то одразу переймають її на себе, - розповідає Сергій,- Їхнє харчування не дуже відрізняється від того, яки годують інших птиць: ми додаємо ще корисні для них добавки, зелень і постійно спостерігаємо за їх станом. Потрібно розуміти, що без знань всіх тонкощів цієї справи, ви навряд чи зможете самостійно взяти лебедя з вулиці і поселити в себе, адже можете нашкодити їм і собі. Дикі лебеді, якщо чують небезпеку, нападають на людей. Тому, краще звертатися до знаючих людей".

Попит на лебедів достатній для того, аби ними займатися, пояснює чоловік.

"Люди їх люблять. Згадайте, скільки картин, мультиків з цими чудовими птицями, - додає чоловік. - У більшості людей дуже приємні асоціації з ними, наприклад: символ кохання, довіри. Тому, запит є постійно, конкуренти звісно теж є, але це і добре, адже ще більше людей зможуть насолодитися компанією цих чарівних створінь".

Найбільші види лебедів досягають 1,5 метра в довжину і важать до 15 кілограмів. За нормальних умов тривалість життя лебедів становить чверть століття. Одомашнені особини живуть до 30 років.