Зі святом весни — 8 Березня!

Дорогі матері, дружини та доньки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято — 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті, — щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла.

Щиросердечно вітаємо вас зі святом весни, краси та кохання! Ви, наші українські жінки, — справжні берегині сімейного вогнища і всієї країни. Багато хто з вас приєднався до волонтерської діяльності, піклуючись про дітей, солдатів і переселенців. Ви чекаєте своїх лицарів додому, поки вони воюють за нашу з вами незалежність і право жити на рідній землі. Ви займаєтесь громадською діяльністю, переймаєтесь не лише домашнім вогнищем, а й справами громади, своєї країни.

Нехай ці перші сонячні промені, перші квіти, святковий настрій, увага і турбота з боку чоловіків приносять вам радість і щастя, щоб мир і злагода запанували на нашій життєдайній українській землі. Даруйте в щасті світу свою красу і любов, віру і надію в краще. Зі святом вас, дорогі жінки!

Шполянська районна партійна організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ».